About us

בעולם, תעשיית ה-EdTech היא תעשייה עשירה ומפותחת מאוד, כאשר השקעות ההון סיכון בתחום גדלו פי 32 מאז 2010 והגיעו לשיא של 16.1 מיליארד דולר לאחר פרוץ מגפת הקורונה. עד שנת 2022 נרשמה תאוצה משמעותית נוספת ברחבי העולם באמצעות יותר מ-1,500 סבבי גיוס, ומימון שחצה את ה-20 מיליארד דולר.

למרות כל זאת, בישראל תעשייה זו עדיין מדשדשת מאחור עם סכומי השקעות אפסיים ותדמית של שוק לא רווחי. על פוטנציאל הצמיחה האדיר מכבידים חסמים רגולטוריים ומוסדיים רבים, וכדי להצליח להתרחב גלובלית זקוקים היזמים קודם כל להוכיח הצלחה בשוק המקומי.

edge – מרכז לחדשנות בחינוך שמטרתו לקדם מחקר, פיתוח והטמעה של טכנולוגיות בשדה החינוך האזורי, הארצי והבינלאומי. המרכז מבוסס על חיבור ייחודי בין תעשיית ה-EdTech, אקדמיה ומערכת חינוך אזורית, ופועל להטמעת תרבות יזמית במסגרות אלו.

0

חברות EdTech המשתתפות במחזור הראשון של התכנית

0

מסגרות חינוכיות (בתי ספר יהודים, ערבים, חינוך מיוחד, מרכז מחוננים)

0

מיליארד ₪ מושקעים בחברות EdTech ברחבי העולם

0

מיליוני ₪ צפויים להיות מושקעים בסטאראפים חינוכיים בשנת 2022

WHAT WE DO

המרכז מחבר בין הפעילות הטכנולוגית והמחקרית בתחום החינוך, ותומך ביזמי EdTech על ידי יצירת סביבה הממקסמת את סיכויי ההצלחה שלהם.

אנו מאתרים יזמים המבקשים לשנות את פני עולם החינוך ומעניקים להם מעטפת בתהליכי צמיחה והתפתחות עסקית, תוך ליווי אקדמי ושילובם במערכות החינוך האזוריות.

Our Program

התכנית מתקיימת באופן היברידי בהשתתפות חברות מכל הארץ ובליווי של צוות מומחים בתחומי יזמות, עסקים וטכנו-פדגוגיה.

התכנית נפרשת על פני שנה, ומתקיימת בשני מסלולים במקביל: קבוצתי ואישי. המפגשים הקבוצתיים כוללים הרצאות, סדנאות, ו-meetups בתחומים של מוצר וחווית משתמש, חשיפה לשווקים בינלאומיים, תכנית עסקית, אסטרטגיית חדירה לשוק, שיווק פורץ דרך ועוד. התהליך האישי של כל חברה כולל מיפוי והגדרת יעדים עסקיים, שילוב המוצר במסגרת חינוכית התואמת את היעדים, איסוף נתונים ממשתמשים אמיתיים, ניתוח סטטיסטי ועיבוד המידע לכדי מסמך המלצות מסכם, כל זאת בליווי צוות מחקר אקדמי.

לאורך התכנית זוכות החברות לליווי אישי הכולל שעות ייעוץ ותמיכה מקצועית על ידי מנטור/ית מתוך נבחרת המורכבת מבעלי נסיון רב ורלוונטי בתעשייה הישראלית והבינלאומית. בנוסף, רשת הקשרים של edge עומדת לרשות היזמים לצורך ביסוס שיתופי פעולה, איתור משקיעים ולקוחות פוטנציאליים, חיבור לאנשי מפתח בשדה החינוך והיזמות ועוד…

Our Benefits

צוות מחקר לאיסוף וניתוח סטטיסטי של נתוני המשתמשים

פיילוטים עם משתמשים אמיתיים התואמים במאפייניהם את היעדים העסקיים

קבלת משוב מקיף ומובנה, עם המלצות פרקטיות לשיפור המוצר

סיוע מקצועי בפיתוח אסטרטגיה עסקית ושיווקית

חלל עבודה שיתופי ומאובזר

חשיפה למשקיעים ולקוחות פוטנציאליים בארץ ובחו"ל

סימולציות לקראת פגישות עם לקוחות ומשקיעים

שותפות ב-ecosystem, חיזוק רשת הקשרים

מפגשים עם בעלי העניין בסצנת ה-EdTech – יזמים, מומחים, משקיעים, אנשי חינוך

חשיפה למתודולוגיות של פיתוח מוצר ושיפור חוויית משתמש.

Joint Management

עמוס נצר

ראש המועצה האזורית זבולון

אתי לוי

מנכ"לית המועצה האזורית זבולון

מתן ורקר

מנכ"ל החברה לפיתוח זבולון

אילנית ערן

מנהלת אגף חינוך, מועצה אזורית זבולון

פרופ' שמעון עמר

נשיא מכללת אורנים לחינוך

ד"ר ניר מיכאלי

רקטור מכללת אורנים לחינוך

תמר אנגל

מנכ"לית מכללת אורנים לחינוך

Our Team

ד"ר דני גליק

מוביל אקדמי
מומחה עולמי בתחום של טכנולוגיות למידה. בעל ניסיון רב בחקר, פיתוח והטמעה של טכנולוגיות למידה בארץ ובחו"ל. כותב ועורך מאמרים וספרים מדעיים העוסקים בתחום של למידה בסביבות למידה מבוססות טכנולוגיה.

רינת אורן

מובילה חינוכית
מומחית בתכנון ופיתוח אסטרטגי, מדידה והערכה. בעלת ניסיון רב בניהול ובהטמעת חדשנות במערכות חינוך במגזר המוניציפאלי, הפרטי ובאקדמיה.

אסף הראל

פיתוח עסקי & השקעות
לשעבר מנכ"ל איגוד קרנות ההון סיכון הישראלי. שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי, אסטרטגיה ושיווק בחברות היי-טק בארץ ובחו"ל.

גל קדוש אלוני

מנהלת המרכז
בוגרת תכנית הצוערים לשלטון המקומי של משרד הפנים. בעלת ניסיון בהובלת תהליכים אסטרטגיים, פרוייקטים ואופרציה, פיתוח הדרכה וניהול קהילות.

רותם חרובי

מנהל פרויקטים
בוגר תכנית הצוערים לשלטון המקומי והמסלול ליזמות עסקית-חברתית במכללת סמינר הקיבוצים. בעל ניסיון רב בתחום היזמות החינוכית.

ליאת סלילת

רכזת חדשנות בחינוך