Ecosystem

טיצ' מאפשרת בנייה, דיוק והורדת מערכי שיעור דיפרנציאליים
על בסיס צירי מיומנויות מובנים בתחומי דעת שונים ותומכת בעבודת צוות, בקרה, זיכרון ארגוני ושיתוף תכנים.

פלטפורמה דיגיטלית שעוזרת למורים לנהל ולהעריך את אוצר המילים באנגלית בכל כיתה בהתאם לתוכנית הלימודים וצרכי התלמידים

אנו אינטגרטורים אפקטיביים בתחום החינוך, המספקים Tech-Ed Turnkey Solutions עם הדרכה ותמיכה מלאה.

ממשק היא חברת Edtech שהוקמה בשנת 2010, על ידי נשות חינוך עם עשרות שנות ניסיון פדגוגי ואנשי טכנולוגיה שהגיעו מחברות כגון Apple ו Microsoft. לאחר עשור של פיתוח ויצירת תוכן דיגיטלי בדרך משחקית וחוויתית ואלפי בתי ספר מנויים בכל רחבי הארץ, הקמנו את MimshakUp, פלטפורמה "מקצה אל קצה" לניהול הוראה למידה והערכה, המבוססת טכנולוגיות מתקדמות וקשר אישי בין המורה לתלמידים ומאפשרת מרחב למידה נוח ואפקטיבי על בסיס עקרונות פדגוגיים של פרסונליות, משחקיות, ושיתופיות.

פלטפורמה דיגיטלית לניטור, אימון ושיפור מיומנויות למידה באמצעות חישה של מצב הלומד ומתן משוב מיידי ותכנית אימון אישית.

ענק של ספרים – כל ילד והסיפור שלו.
פלטפורמה לכתיבה וליצירת ספרים דיגיטלים שמטרתה הראשונית להתגבר על חסם הכתיבה של ילדים ולעודד אותם לבטא את עצמם.
הפלטפורמה כוללת מערכת ניהול למידה למורה לשליחת משימות, יצירת קבוצות עבודה ותקשורת עם התלמיד.
בפלטפורמה יש כלים של בינה מלאכותית המסייעים למורה ביצירת משימות, בדיקת עבודות ע״פ קריטריונים של משרד החינוך, צ׳אט GPT בעברית המאפשר להפוך כל תשובה למשימה או לספר.
כולל שיחה עם דמויות מפורסמות ודמויות שהמורה מכניס.
עבור התלמידים יש מחולל תמונות של בינה מלאכותית ועוזר למידה פרטי בצ׳אט.
התוצר הוא ספר דיגיטלי בכל נושא. ניתן לשתף ולהדפיס את הספר.

פלטפורמת למידה שמאפשרת ללמוד את מה שאוהבים כדי לעשות עם זה דברים בעולם האמיתי. אצלינו לא ״לומדים על״ אלא ״עושים את״.
שיטת הלימוד הייחודית שלנו בנויה בהשראת פלטפורמות מוכרות עם חווית משחק שמייצרת אינטראקציה עם התוכן, גם בלמידה עצמאית וגם בהנחיית קבוצה.

מיזם המייצר עוזרי הוראה והדרכה וירטואליים, המסייעים בהכנה למבחן, הדמיות מצבים מהחיים האמיתיים או שיחה חופשית, באמצעות וידאו בוטים. צור משחקים אינטראקטיביים ואינפומרטיביים כדי לשפר את חווית הלמידה לילדים.

מערכת למידה מקוונת בתחומים שונים (אלקטרוניקה, תכנות, חשמל, ביו-רפואה, מערכות ספרתיות), העושה שימוש באלגוריתם, ליצירת מסע למידה מותאם אישית, בהתאם לפרופיל התלמיד וביצועיו.

שיטה הוליסטית המשלבת טכנולוגיה ייעודית והדרכה פדגוגית מתקדמת להובלת תהליכי יזמות קהילתית בבתי הספר. התהליכים מבוססי SELומשולבים בתוך פרויקטים בית ספריים בתחומי קהילה וסביבה בהלחמה אל תוכניות הלימודים השוטפות.

מערכת לתרגול שאלות הוכחה בגיאומטריה באמצעות מחשב. מסייעת לתלמיד במהלך כתיבת ההוכחה ובסופה נותנת משוב מיידי ומפורט על כל שלב. איתור השגיאות והקשיים הנפוצים בקרב התלמידים מאפשר דיוק של ההוראה. כיסוי של כל תכנית הלימודים בעברית ובערבית.

אפליקציה חינוכית שיוצרת מרחב לימודי תחרותי.
האפליקציה מאפשרת לקבוצות חברים להתאגד ביחד
ולשפר את הידע שלהם באוצר מילים באנגלית.
בעזרת לימוד ותרגול אוצר מילים באנגלית על ידי משחק בזמן אמת נגד חברים.

אפליקציה ללימוד אנגלית מדוברת בבית הספר ובבית. הלימוד מותאם אישית לרמה ולהתקדמות של כל תלמיד ובונה את הביטחון לדבר אנגלית. בשל אופיו האינטראקטיבי, השימוש ב-Speak2Go מרענן, קל ומהנה. התרגול מותאם לגילאי יסודי עד תיכון ומשמש ככלי עזר למורה.

פלטפורמה דיגיטלית המבוססת על טכנולוגיה לזיהוי ופענוח דיבור, לשיפור הגייה נכונה וזיהוי קשיים בהבנת הנקרא. דפדף מתבסס על חומרי לימוד מאושרים המעובדים לפורמט דיגיטלי המאפשר פרסונליזציה של התרגול והתאמה לרמתו של התלמיד.

העולם של יוריקה הינו מטהוורס חינוכי-  סביבת תלת ממד מרובת משתתפים המשלבת כלי יצירה ומסחר עבור עולם הלמידה והאימון הארגוני. סביבה מיוחדת זו מאפשר מגוון רחב של גישות ללמידה החל מלמידה מבוססת פרויקטים משחקי תפקידים, משחקי יצירה, מייקינג, מפגשים וירטואליים ולמידה באמצעות משחק.

פלטפורמה המציעה חוויית למידה מרתקת, שונה ואיכותית לתלמידי חטיבה ותיכון. מבחר של יחידות לימוד, פעילויות ושבלונות משחק ייחודיות שישדרגו לכם את השיעורים.

חווית למידה חדשנית
לימוד אנגלית באמצעות כוחה של המוזיקה

סביבת למידה אינטראקטיבית ופרסונלית לתלמידים ומורים.
המצפן שלנו:
• מקסום פוטנציאל הלמידה.
• יצירת פרופיל תלמיד עדכני לדיוק דרכי ההוראה.
• יצירת תהליך למידה מותאם אישית.
• פיתוח מיומנויות Ei לצד פיתוח ושימוש במערכות Ai לשיפור הלמידה וההוראה.

אוריגאמטריה מתוקשבת היא סביבת תוכן המאפשרת למורים ללמד את נושא הגיאומטריה במתודות חדשניות ובסביבה ורטואלית בתהליך של חקר עם נייר המתקפל בידי התלמיד.

לומדה אינטראקטיבית להוראה ותרגול של שירה מתוך תווים (בלעז: סולפג'), עבור מערכות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי. יכולת של שירה מתוך תווים נחשבת כמפתח לאוריינות מוזיקלית ותורמת רבות להתפתחות האינטלקטואלית והרגשית של הלומדים.

מחולל משחקים המאפשר יצירת משחקים למטרות שונות, מתבניות קיימות, תוך הזנת תוכן על ידי המשתמש.

פלטפורמת תרגול ושיפור לימוד האנגלית בבתי ספר, תוך הנגשת תכנים בצורה אדפטיבית לרמת הלומד על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות בינה מלאכותית (AI) יחד עם ניהול ובקרת הלמידה.